מהי משאבת חום אינוורטר?

 
 
ישנם פתרונות רבים לחימום הבית או מי הרחצה. אם ברצונכם ליהנות מפתרון מתקדם באמת, הכירו את משאבת החום בטכנולוגיית האינוורטר. המדחס העוצמתי והחכם מאפשר ליהנות מחימום איכותי לאורך כל שעות היממה עם יעילות אנרגטית גבוהה במיוחד.

המטרה: חורף חם

תנור ספירלה, מפזר חום ו-3 שכבות של סוודרים הם פתרונות חימום מהדור הישן. היום ההתקדמות הטכנולוגית, לצד החשיבה הירוקה, הביאו לנו דרכים חדשות ויעילות לחימום הבית, המשרד או מבנה מוסדי מכל סוג שהוא. טכנולוגיית האינוורטר, אותה אנו מכירים מעולם המזגנים, מיושמת גם במשאבות החום, הידועות כאמצעי חימום נהדר גם כשבחוץ הטמפרטורות צונחות אל מתחת לאפס.

חייגו עכשיו 073-7841611, והמומחים של ספקטרום פתרונות אנרגיה יעניקו לכם ייעוץ מקצועי בנוגע לפתרונות חימום בכלל ולמשאבות חום בפרט.
משאבת חום של ספקטרום

משאבת חום אינוורטר – איך זה עובד?


חברת ספקטרום שמחה להציג בפניכם את משאבות החום החדישות, הפועלות בטכנולוגיית האינוורטר. בכל יחידה ישנו מדחס מתקדם ובעל מהירות משתנה, שפועל ברציפות ומתאים את קצב העבודה שלו לדרישות בזמן אמת. שיטת פעולה זו מאפשרת לשלוט בקלות על הטמפרטורה במבנה, מבלי לכבות ולהדליק את המדחס מספר פעמים לאורך היום – מה שעלול לקצר את חייו.

אינספור יתרונות במשאבת חום אחת:


    • נצילות אנרגטית גבוהה – שיטת הפעולה של המדחס מאפשרת לנצל אנרגיה בצורה חכמה וחסכונית יותר. לא נדרש חשמל רב כדי ליהנות מחימום משמעותי. עובדה זו גם הופכת את משאבת החום בטכנולוגיית האינוורטר לפתרון מוזל ביחס לפתרונות אחרים.
    • ידידותי לסביבה – גז הקרר שנמצא בשימוש במערכת הוכח כידידותי לסביבה, ואין ספק שמדובר ביתרון חשוב מאוד בעולם המזוהם שבו אנו חיים.
      אפס רעשי רקע – פעילות המדחס שקטה מאוד, לעומת פתרונות חימום אחרים המרעישים לכל אורך הפעלתם.
      חימום מים איכותי משאבות החום מאפשרות לחמם גם את מי הרחצה. ניתן להגיע באמצעותן לטמפרטורת מים מרבית של 60 מעלות, ואין זה משנה אם מדובר בחורף או בקיץ.

אלו רק חלק מהיתרונות של משאבות חום INVERTER.
לקבלת מידע נוסף מחברת ספקטרום פתרונות אנרגיה בע"מ
חייגו עוד היום 073-7841611.