כיצד משאבת חום מסייעת בהוצאות החשמל?

 
 
משאבות החום הן פתרון חימום נהדר, המתבסס על השימוש באוויר שבחוץ במקום במקורות אנרגיה מזהמים ויקרים. באופן זה, באפשרותכם ליהנות מטמפרטורה נעימה ברחבי הבית וממים חמימים מבלי להוציא הון על צריכת החשמל!

החימום מתחיל כאן ועכשיו

משאבות החום מסייעות לחמם את המבנה שבו אנו מתגוררים או עובדים, את המים שבהם אנו מתקלחים או את המים שבהם אנו שוחים להנאתנו. המשאבות מחוברות בין היתר למערכות לחימום תת-רצפתי או לצנרות מים, ובאמצעות שיטת הפעולה החכמה האוויר שבחוץ הופך לחימום שבפנים.
משאבת חום מבית ספטקרום

משאבות חום – איך זה עובד?

במשאבות ישנו מנגנון פעולה חכם, שקולט את האוויר הקיים בסביבה החיצונית ו"שואב" אותו פנימה לתוך המערכת. האוויר שנקלט נדחס בחוזקה והופך לגז בטמפרטורה גבוהה יותר מזו של האוויר שהגיע מבחוץ. באמצעות הגז מועבר החום למערכת שאחראית על החימום בפועל, כמו מערכת לחימום תת-רצפתי. אותו גז לאחר מכן עובר קירור מהיר, ונוצר שוב תהליך של "החלפת חום" עם האוויר החיצוני.

חברת ספקטרום פתרונות אנרגיה בע"מ היא הכתובת שלכם בכל הנוגע לפתרונות חימום בכלל ולמשאבות חום בפרט. למידע נוסף ולהתקנת משאבה חייגו 073-7841611.

מפתרון לחיסכון


מבדיקות שנערכו נמצא כי משאבות החום מאפשרות לחסוך כ-70% בצריכת הסולר ושאר אמצעי ההסקה. במילים אחרות: משאבות החום מבזבזות הרבה פחות חשמל לעומת שיטות חימום אחרות. מדובר באחוזים לא מבוטלים כלל, שמעידים כי מדובר בבחירה הנכונה עבור כל אחד שהחיסכון הכספי חשוב לו.

יתרון בולט בחשבון החשמל


האפקטיביות של משאבות חום באה לידי ביטוי באופן מובהק בחשבונות החשמל. המשתמשים במשאבות מצאו כי בעונת החורף למשל, בה נדרשת השקעה גבוהה מאוד של אנרגיה לטובת חימום הבית והמים, צריכת החשמל הייתה נמוכה יותר מאשר בימים שלפני השימוש במשאבות. היום, הודות לאופן הפעולה החכם, צריכת החשמל פוחתת משמעותית וחשבון החשמל מצטמצם בהתאם.

ויש גם יתרונות נוספים...


אם החיסכון הכספי אינו סיבה מספקת לעבור למשאבות החום, אין ספק שהפן האקולוגי יעשה את העבודה. כאמור, משאבת החום פולטת גזים בתהליך "החלפת החום" הנוסף, וגזים אלו אינם מזהמים כלל וכלל, לעומת המתרחש בפתרונות חימום אחרים. המשמעות? בחירה במשאבת חום היא הושטת יד לכדור הארץ ותרומה נכבדה למאמץ העולמי לשמירה על הסביבה. יתרה מזאת, במשאבות אין סכנת התחשמלות או חשש לדליפה!

התקנה מהירה גם בביתך


חברת ספקטרום פתרונות אנרגיה מתמחה בהתקנת משאבות חום במבנים פרטיים ומוסדיים כאחד. שיטת החימום החכמה של המשאבות יכולה לתת מענה למשפחות המתגוררות בבית פרטי, לשוחים בבריכות ציבוריות, לעובדים במוסדות קהילתיים וכיוצא בזה. המתקינים המיומנים של ספקטרום מבצעים את פעולת ההתקנה במהירות ובמקצועיות, כדי שהלקוח יוכל ליהנות מתפוקה מרבית בכל שעה של היום.

למידע נוסף ולהזמנת משאבות חום מתקדמות, צרו קשר עם חברת ספקטרום פתרונות אנרגיה בע"מ, שתתאים לכם את הפתרון המושלם: 073-7841611.