חימום תת רצפתי במים

 
חימום תת רצפתי במים הוא טכניקה המשמשת להסקת מבנים, המבוססת על תשתית של צינורות המונחים מתחת לפני הריצוף ואשר בהם זורמים מים חמים במעגל סגור . המערכת מבוססת על מקור חום מרכזי הפועל באמצעות משאבת חום ,גז, סולר, בנוסף למערכות התת רצפתיות המבוססות על הזרמת מים חמים בצינורות, קיימות מערכות חימום תת רצפתיות המבוססות על שטיחים חשמליים או כבלי חשמל, אך עלויות השימוש בהם גבוהות עד פי 4.

חימום תת רצפתי במים - יתרונות

מערכת חימום תת רצפתי במים הינה בעל מגוון רחב ביותר של יתרונות בהשוואה לשיטות הסקה אחרות. להלן כמה מהם:

  • יעילות – ההיתרון המשמעותי ביותר של מערכת חימום תת רצפתית על מים הוא יעילות המערכת בהשוואה לדרכי חימום האחרות חימום תת רצפתי במשאבת חום היא הדרך הזולה והאיכותית ביותר לחימום הבית מהחימום במערכות מזגן ואו בכל דרך אחרת.
  • אסתטיקה - אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מערכות אלו הוא בכך שהן נסתרות לחלוטין מעיני הדיירים מכיוון שהן מוטמנות מתחת לריצוף. זאת בניגוד כמובן למערכות המבוססות על מזגנים או רדיאטורים, למשל.
חימום תת רצפתי בעזרת מים
  • מהירות האוויר – מבין כל שיטות ההסקה הביתיות, תנור מאוורר ומזגן גורמים לתנועה מרבית של האוויר ואילו מערכת חימום תת רצפתית במים גורמת לתנועה המועטה והאיטית ביותר. זה המקום לציין כי ככל שתנועת האוויר מהירה יותר, כך החימום יעיל פחות ובנוסף לכך, תנועה מהירה של האוויר בחלל תורמת לייבוש האוויר ולתופעות בריאותיות שליליות שונות כמו, לדוגמה, דמעת יתר.

  • טמפרטורה אחידה – מאחר שכל הרצפה הופכת לגוף חימום אחד גדול, לא זו בלבד שניתן להשיג טמפרטורה אחידה ויציבה במיוחד, אלא שגם ניתן לחסוך בצורה ניכרת בעלויות החימום, שכן גם לאחר כיבוי המערכת, הרצפה ממשיכה להפיץ חום במשך זמן רב.

  • מערכת סגורה ואטומה – מערכות ההסקה התת רצפתיות מאפשרות לדיירים לנקות את חלל המגורים בקלות רבה מאוד, מבלי שיצטרכו להזיז רדיאטורים כבדים או כל מכשיר נייד שהוא.

  • איכות חיים – מערכת חימום תת רצפתית מאפשרת איכות חיים שלא הכרתם בשל העובדה שחום עולה כלפי מעלה ומערכת החימום מותקנת מתחת לרצפה מאפשר לנו לקבל חימום שיוצא מהנקודה הנמוכה ביותר ובכך לחמם את כל חלקי הגוף בצורה שווה ואחידה ובכף לקבל את איכות החיים המושלמת בית חם בחורף בצורה שתגדיר מחדש את המושג חימום בית .

לקבלת פרטים נוספים אודות חימום תת רצפתי במים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת ספקטרום פתרונות אנרגיה בע"מ בטלפון מספר 073-77841611 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צרו קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם בהקדם.