חימום תת רצפתי

 
כשהבית קר – אנחנו צריכים למצוא את פתרון החימום האיכותי ביותר. שליטה במזג האוויר ובטמפרטורה בבית שלנו היא אחד החלקים החשובים ביותר המרכיבים את איכות החיים בבית שלנו. מדינת ישראל, יותר מכמעט כל מקום אחר בעולם, היא מדינה עם תנאי מזג אוויר שיכולים להגיע לחוסר נעימות קיצונית אם אין לנו מערכת קירור וחימום איכותית בבית. בכל הנוגע לצורך שלנו במזגנים ומערכות קירור בימי הקיץ החמים – כבר דובר מספיק. לא מספיק מדברים על הצורך הגדול והחשוב שלנו במערכת חימום תת רצפתי איכותית – מאחר ובימי החורף הטמפרטורות בחלקים נרחבים מהארץ יכולות להגיע למספרים נמוכים במיוחד, כשחלק ניכר מהארץ חשוף לסופות ואפילו לשלגים. בתנאי מזג אוויר שכאלה נחוצה מערכת חימום שיכולה לעמוד בעומסי הקור הכבדים הללו ועדיין לשמור על הבית שלנו כסביבה חמימה וביתית – אך רבות ממערכות החימום ופתרונות החימום שקיימים כרגע בשוק לא נוחים במקרה הטוב ולא בריאים במקרה הרע. כל מי שניסה להתחמם עם חימום מלאכותי מהמזגן הביתי – גילה שמדובר באופציה מחניקה למדי. גם רדיאטורים וגופי חימום מהווים אופציה לא טובה – ולהם גם יש מימד של סכנה התלקחות ובזבוז חשמל מאסיבי. לכן, הפתרון המתקדם והאיכותי ביותר, כפי שמבינים יותר ויותר אנשים – הוא מערכת חימום תת רצפתי.

חימום תת רצפתי – מערכת החימום המתקדמת והאיכותית ביותר לבית

  • מערכת חימום תת רצפתי היא מערכת ששלובה יד ביד עם תשתית הבית שלנו, כשהיא מונחת תחת הרצפה שלנו – ונותנת לבית שלנו חום טבעי ונעים. המערכת עצמה מושתתת על גוף חימום חזק המחובר למערכת של צינורות. המים שבצינורות מתחממים ברגע שבו אנחנו מדליקים את החימום התת רצפתי – ואז הצינורות עצמם מקרינים את חום המים לרצפה שלנו וממנה לחלל החדר עצמו. היתרון הגדול של מערכת החימום התת רצפתי הוא בחום המאוזן והנעים שמתפשט בצורה אחידה בכל החדר – בלי אזורים קפואים בקצה אחד ואזורים רותחים בקצה השני.
חימום תת רצפתי – ספקטרום פתרונות אנרגיה
  • יתרון גדול נוסף של חימום תת רצפתי הוא באיכות החימום והאוויר החם עצמו. בניגוד לגופי חימום כמו רדיאטור או לחימום של מזגן – האוויר החם שמוקרן מהחימום התת רצפתי הוא אוויר שאינו יבש ואינו מעיק לנשימה – ההפך הוא הנכון. החום שמוקרן מהצינורות מבוסס על חום המים, כלומר על לחות ולא על יובש – מה שנותן תחושת חום נעימה ואיכותית לכל החדר.
  • היתרון השלישי של מערכת החימום התת רצפתי הוא בחסכון בחשמל – בצריכת חשמל נמוכה יחסית הופך החימום התת רצפתי לאופציה חסכונית יותר מפתרונות חימום אחרים, גם אם התקנתה עולה יותר.

אז למה לבחור במערכת חימום תת רצפתי?

בריאותחימום תת רצפתי הינו הבריא ביותר שיש, לעומת שאר פתרונות החימום המוצעים כיום. הלחות הטבעית נשמרת באוויר והחמימות מפוזרת בצורה אחידה. כמו כן, האפשרות ללכת יחפים ולאוורר את כפות הרגליים, שומרת אותן בריאות, בפרט בימות החורף בהן רגלינו נעולות כל העת בתוך מגפיים או נעליים סגורות. חימום תת רצפתי משמר את הלחות ובכך מקל על הנשימה בבית הסגור.

אלגנטיות
– המראה הנקי של הבית נשמר. לא עוד גופי חימום תלויים על קירות, לא ארובה העוברת בין תקרות הבית ולא תנורי חשמל או גז עם כבלים וצינורות המתגלגלים על הרצפה.

בטיחות
– בכל שנה בחורף אנו שומעים על אסונות שריפה והרעלה, הנובעים משימוש לקוי באמצעי חימום. ככל שהבית בנוי באופן המותיר אותו מבודד ואטום, כך הסכנה להצטברות של פחמן חד חמצני, המרדים והקטלני, עולה. בחימום תת רצפתי באמצעות משאבת חום אין כל פליטה של גזים רעילים כלל, כך שאין כל סכנה לחנק.

חיסכון
– מהפכת החיסכון של החימום במשאבת חום הופכת את פתרון החימום התת רצפתי למשתלם כלכלית. השימוש במשאבת חום ידידותי לסביבה ומאפשר חיסכון של עד 75% באנרגיה.

קדמה
– המערכת על כלל מרכיביה, עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה, המאפשרת בקרה לזרימה, ללחצים ולטמפרטורת העבודה במערכת ואופטימיזציה ביניהם. מערכת הבקרה מאפשרת שליטה מיטבית וחכמה על טמפרטורות הבית ומועדי ההפעלה.

אם אתם מצויים כעת בתהליכי בנייה או שיפוץ, זה הזמן לבחור את הטוב ביותר עבור משפחתכם. השימוש במיטב החומרים והטכנולוגיה יבטיחו לכם חימום תת רצפתי נעים לחורף הקרוב, ולאלו שיבואו אחריו. שכבת הבידוד והצנרת האיכותית הנפרסת מתחת לרצפות תבטיח הנאה מרובה לצד חיסכון ושמירה על איכות הסביבה.


התקשרו עכשיו לקבל הצעה שתחמם לכם את הרגליים:
073-7841611
חימום תת רצפתי על בסיס הקצפה - שלבים בתהליך